Skup odznaczeń

Skup odznaczeń
Prawie codziennie otrzymujemy pytania mailowe, telefoniczne, lub podczas wizyty w naszym antykwariacie o skup odznaczeń.

skup odznaczeń

Oczywiście prowadzimy transakcje skupu a do tego bezpłatnej wyceny, która nie zobowiązuje do sprzedaży. Jeśli chcesz poznać wartość rynkową posiadanych odznaczeń wojskowych lub cywilnych – zadzwoń lub napisz maila – wycenimy. Celowo piszemy o wartości rynkowej a nie cenie jaką ktoś chce uzyskać na przykład na portalach aukcyjnych. Zdarza się dość często, że zawyżone ceny odznaczeń na aukcjach powodują, że przedmiot „wisi” od miesięcy a sprzedający liczy, że kiedyś może się sprzeda.

stare odznaczenia rosyjskie

Obok skupu polskich orderów, skupujemy także stare odznaczenia niemieckie, stare odznaczenia rosyjskie, oraz z innych krajów. Co ważne dla naszych Klientów – odznaczenia z PRL czy niemieckie traktujemy jako część historii, nie oceniamy odznaczonego. Piszemy o tym, ponieważ część Klientów wstydzi się pokazać odznaczenia na przykład Służby Bezpieczeństwa czy ówczesnej Milicji. Nasz antykwariat Warszawa traktuje je na równi z odznakami II RP, czy współczesnymi. Bez obaw – zapraszamy do kontaktu.