Kolekcjonerskie 2 zł

Kolekcjonerskie 2 zł

kolekcjonerskie 2 zł

Pisaliśmy już, że wielu Kolekcjonerów traktuje monety okolicznościowe jako kolekcjonerskie 2 zł. Emisja tych monet została zakończona w 2014 i zamknęła się okrągłą liczbą 260 emisji i tematem Jan Karski. Natomiast serię otwierała moneta miedzioniklowa Katyń.

monety niemieckie katalog

W naszej ofercie znajdziesz również monety niemieckie katalog jakim się posługujemy to pozycje takich autorów jak: Jörg Nimmergut, Battenberg, Marcin Meyer, i tak dalej.

stare banknoty ceny

Posiadamy również stare banknoty ceny są podawane w naszym sklepie internetowym numizmatycznym, przy konkretnym produkcie. Jeśli masz natomiast na sprzedaż, lub chciałbyś wycenić kolekcjonerskie 2 zł, monety niemieckie, bądź stare banknoty – skup Numizmato służy pomocą. Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Wysyłając maila nie zapychaj nam skrzynki pojedynczymi monetami. Zrób porządne zdjęcia w świetle dziennym całej kolekcji. Wystarczą dwa – jedno awersu a drugie rewersu. Pamiętaj, że w chwili odwracania monet nie możesz zmienić ich położenia – w takim przypadku Twoja i nasza praca na niewiele się zda – innymi słowy, jeśli na pierwszym zdjęciu moneta Józef Piłsudski jest w pierwszym rzędzie i kolumnie, to na drugim też musi tam być. Oczywiście najłatwiej do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Zapraszamy!