Monety polskie ceny skupu

Monety polskie ceny skupu

monety polskie ceny skupu

Sklep numizmatyczny Numizmato posiada monety polskie ceny skupu są uzależnione od wielu aspektów jak choćby nakład czy stan zachowania. Najprostszą formą weryfikacji wartości zbioru jest wizyta osobista w naszym Centrum Numizmatycznym Numizmato w Warszawie. W przypadku, gdy osobiste stawiennictwo nie jest możliwe, wykonujemy wycenę na odległość po przesłaniu dwóch zdjęć zbiorczych wszystkich posiadanych monet (awersy + rewersy). Zdjęcia prosimy wykonywać w bardzo dobrej jakości, optymalne jest światło dzienne.

cennik monet 2 zł

Posiadamy także cennik monet 2 zł, ale tylko dla monet z lat 1995-1999. Młodsze (emisję zakończono w 2014), ze względu na spadające zainteresowanie, oscylują wokół wartości nominalnej 2 złote.

nowe monety 2 zł

Ponieważ nie pojawiają się nowe monety 2 zł nie ma tak zwanego „narybku” czyli dopływu nowych kolekcjonerów zainteresowanych nietypową dwójką otrzymaną w sklepie czy na poczcie. Co prawda monety 2 zł Ng zastąpiono monetami 5 złotych z serii odkryj Polskę, ale NBP emituje średnio 2 rocznie – kolekcjonerzy zapominają, że zbierają.