Sklep kolekcjonerski

Sklep kolekcjonerski

sklep kolekcjonerski

Prawdziwy sklep kolekcjonerski prowadzi nie tylko skup czy sprzedaż monet. Ofertę takiego sklepu powinny poszerzać skup i sprzedaż innych przedmiotów stanowiących wartość kolekcjonerską (na przykład banknotów, odznaczeń i medali cywilnych i wojskowych). A tylko nieliczne oferują dodatkowo akcesoria kolekcjonerskie – albumy, klasery, kasety, kuferki czy kapsle. W sklepie Numizmato znajdziesz to wszystko i wiele więcej. W stałej sprzedaży mamy kilka tysięcy pozycji.

monety polskie 2 zł

Na przykład najbogatszą ofertę na monety polskie 2 zł. Posiadamy także bogatą literaturę numizmatyczną (cyklicznie poszerzaną dzięki skupowi wartościowych katalogów i biuletynów) dzięki którym dowiesz się jaką stare monety cennik i wartość posiadają.

stare monety cennik

Jeśli w danej chwili nie ma jakiegoś produktu (przekreślony koszyk) nie oznacza to, że jutro go nie będzie. Ponieważ skupujemy najwięcej i płacimy najlepiej, niemal codziennie uzupełniamy braki o atrakcyjne pozycje – monety, banknoty, czy ordery, odznaczenia i medale. Zapraszamy do cyklicznego śledzenia oferty sklepu Numizmato!

Sklep kolekcjonerski
Ocena: 4.8, głosów: 13