Sklepy numizmatyczne Warszawa

Sklepy numizmatyczne Warszawa

sklepy numizmatyczne Warszawa

Wszystkie sklepy numizmatyczne Warszawa zajmują się sprzedażą monet. Tylko nieliczne prowadzą skup monet, banknotów, orderów i odznaczeń wojskowych. Sklep Numizmato obsługuje Numizmatyków we wszystkich tych czynnościach. Dodatkowo posiadamy najbogatszą ofertę akcesoriów numizmatycznych – np. kaset rocznikowych Numizmato De Luxe na monety srebrne, złote, inne kolekcje.

skup monet srebrnych

Prowadzimy między innymi skup monet srebrnych każdego rodzaju – od polskich monet obiegowych, okolicznościowych i kolekcjonerskich a skończywszy na monetach z odległych kulturowa krajów jak Mongolia, Iran czy Chiny. Monety z Europy czy Ameryki Północnej wyceniamy niemal codziennie.

polskie srebrne monety

Oczywiście najczęściej są to polskie srebrne monety od popularnych obiegówek PRL (200 złotych 30 lecie PRL, 200 zł Olimpiada, 200 złotych Zwycięstwo nad Faszyzmem, monety z papieżem, czy Józefem Piłsudskim), przez monety kolekcjonerskie a skończywszy na rzadkich monetach na przykład z czasów Panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego). Nie ważne jakie masz monety na przykład srebrne – zawsze możesz zgłosić się do Numizmato po bezpłatną wycenę, możemy je również zakupić w najlepszej cenie – w myśl zasady skupujemy najwięcej, płacimy najlepiej.