Skup monet PRL

Skup monet PRL

skup monet PRL

W sklepie numizmatycznym Numizmato prowadzimy skup monet PRL obiegowych, kolekcjonerskich i próbnych. Niestety większość monet obiegowych jaka pozostała w domach, nie stanowią, delikatnie mówiąc, obiektu westchnień kolekcjonerów.
Monety PRL dzielimy na:
– obiegowe – czyli takie jakimi płaciliśmy w tamtych czasach. Napisz – prześlemy listę monet obiegowych, którymi jesteśmy zainteresowani.
– kolekcjonerskie – oryginalnie były zapakowane w kwadratowy kapsel z niebieską / granatową wkładką. Te monety kupujemy wszystkie i w każdym stanie.
– monety próbne – czyli z napisem próba – były emitowane w kwadratowych kapslach z czerwoną wkładką – to próby zazwyczaj srebrne. Były jeszcze próby miedzioniklowe i niklowe. Te monety kupujemy wszystkie i w każdym stanie.

Skup starych monet Warszawa

Skup starych monet Warszawa poszukuje także monet starszych niż te z PRL. Na przykład z II RP (międzywojenne i przedwojenne), monet z okresów zaborów, czy czasów panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego. W zasadzie od zaborów (włącznie) kupujemy monety wszystkie i w każdym stanie zachowania (poza przejechanymi przez pociąg – czyli kompletnie nieczytelnymi).

Skup starych pieniędzy

Skup starych pieniędzy Numizmato poszukuje również banknotów z czasów okresu międzywojennego i starszych. Zapraszamy do kontaktu, lub wizyty osobistej – dane na górze strony.