Stare monety ceny

Stare monety ceny

stare monety ceny

Numizmato skupuje stare monety ceny podajemy na górze strony w sekcji: Cennik skupu monet. Ponieważ monet są tysiące czy nawet dziesiątki tysięcy, podajemy ceny skupu monet najbardziej popularnych. W przypadku rzadkich pozycji niezbędna jest wycena indywidualna każdej monety z osobna.

stare monety polskie wartość

Niektóre stare monety polskie wartość posiadają i to znaczną. Na przykład moneta Nike z okresu przed II wojną światową, czy Jagiełło (kolekcjonerski) z okresu PRL. Aby rozwiać wątpliwości – prosimy o dwa zdjęcia zbiorcze całej kolekcji (awers wszystkich monet i rewers wszystkich monet). Zdjęcia prosimy wykonywać w dobrej jakość, w świetle dziennym.

stare monety srebrne

Inne stare monety srebrne, które przedstawiają dużą wartość, to na przykład monety z okresu Stanisława Augusta Poniatowskiego a współcześnie – monety kolekcjonerskie NBP z lat 1995-1999. W każdym takim przypadku wycenę prowadzimy indywidualnie, nie według szablonu. Taka wycena jest najuczciwsza. Pamiętaj, że nikt nie ma „szybkiego oka” i przekartkowania klasera oznacza jedno – zaniżoną wycenę. Takie przypadki zdarzają się nam niemal co tydzień – wycena zaniżona nawet o 50%, dla rzadkich pozycji.