Wartość starych monet

Wartość starych monet

wartość starych monet

Na wartość starych monet kluczowy wpływ mają takie czynniki „twarde” jak nakład, materiał z jakiego je wykonano, oraz „miękkie” / niezależne od stałych danych – czyli stan zachowania. Klasyfikacja monet obiegowych zawiera aż VII stanów. W przypadku monet ekstremalnie rzadkich możemy kupić taką w stanie V czy VI. Natomiast monety które najczęściej do nas trafiają nie mogą być w stanie gorszym niż III (monety obiegowe PRL, monety II RP, i z lat wcześniejszych).

moneta z Janem Pawłem 2

Takich dylematów nie ma jeśli jest to moneta z Janem Pawłem 2 – skupujemy wszystkie monety, oraz wybrane medale i numizmaty. Jeśli chcesz wiedzieć czy Twoją posiadaną monetę z Janem Pawłem II zakupimy – zadzwoń lub napisz.

monety Warszawa

Skup Numizmato monety Warszawa nie jest w stanie wypisać wszystkich monet jakie skupuje. Matematycznie jest więcej tych, które skupujemy, niż takich które niechętnie widzimy (chyba, że jest to element większej kolekcji – w takim przypadku kupimy całość). Pamiętaj, że najszybsza formą kontaktu jest mail, telefon, lub wizyta osobista – do każdej kolekcji podchodzimy indywidualnie i każdą obejrzymy!